Prof Chem Kimyasal Dübel / Myway Kimyasal Dübel Tabancası / Myway Anaerobic Yapıştırıcılar / Myway El Temizleme Kremleri / PRATİK KİMYA.....


 

İNŞAAT SİLİKON GRUBU

Zwaluf 1001 U

Genel Amaçlı Silikon

MMost

Genel Amaçlı Silikon

Nötr-Sil

Nötr Esaslı Silikon

Aqua Silicone

Akvaryum Silikonu

Isı Sil

300 oC Dayanıklı1974 yılında kurulan Den Braven Sealants, kısa bir sürede, hızlı bir büyüme göstererek kendi sektöründe önemli bir noktaya geldi. Başta Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Almanya, İngiltere, Fransa olmak üzere 110'dan fazla ülkede Zwaluw markasıyla pazara sunulmaktadır. Profesyonel yapıştırıcılar sektöründe dünya devleri arasında gösterilen Den Braven Sealants ürünlerinin önemli bir özelliği de kullanıldığı her ülkenin iklim koşullarının farklılık gösterdiği göz önünde bulundurularak, ileri teknik ve laboratuar olanakları ile üretiliyor olmasıdır.

Kalite kontrol üniteleri çerçevesinde yeni ürün geliştirme ve mevcut ürünlerin ıslahı çalışmaları yapılarak üretilen Den Braven Sealants mamülleri, modern dünyanın ihtiyaçlarını karşılamada başarılı bir performans sergiliyor. Yüksek kalite ve otomatik üretim esasına dayanan Den Braven Sealants ürünleri arasında; İnşaat, Cam, Mutfak, Banyo, Otomobil, Karavan, Tekne, Gemi, Doğalgaz ve sanayide kullanılan silikon ve mastiklerden başka, poliüretan montaj köpüğü, her türlü yapıştırıcılar, primerler, cam aksesuarları, derz dolgu macunları, izolasyon ve su yalıtım malzemeleri ile uygulama tabanca çeşitlerini saymak mümkündür.

Mamüllerini 1996 yılına kadar mümessillikler kanalıyla Türkiye pazarına sunan Den Braven Sealants 1996 yılında Den Braven Sealants Türkiye bürosunu kurmuş olup Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerdeki faaliyetini daha hızlı ve yararlı hale getirmek amacındadır.
Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No: 46/B  (Yedpa Bulvarı)     Ataşehir / İSTANBUL

Tel: +90 216 471 09 91 - 471 09 92  Faks : +90 216 471 09 93

info@pratikkimya.com