Anaerobik Ürünler

Prof Chem Kimyasal Dübel / Myway Kimyasal Dübel Tabancası / Myway Anaerobic Yapıştırıcılar / Myway El Temizleme Kremleri / PRATİK KİMYA.....


MY 70

Yüksek Kuvvet Sökülemez

MY 43

Orta Kuvvet

Sökülemez

MY 42

Hidrolik Pnomatik

Sızdırmazlık

MY 34

Orta Kuvvet

Yüksek IsıMY 77

Boru Dişli Sızdırmazlık

MY 38

Rulman Sabitleyici

MY 50

UV YapıştırıcıAnaerobik Nedir? 

Anaerobik bileşimleri tek komponentli, polyester tip reçineler olup, dişler arasındaki hava temasını keserek, plastik bir yapıştırma ve gevşemezlik sağlar. 

Demir, çelik, bakır vb. yüzeyler katalitik görevi görmekle birlikte, çinko kaplı, anodize edilmis yüzeyler katalitik görevi üstlenemediklerinden, bu tip yüzeylerde anaerobikler aktif değildirler. 

Farklı viskozite ve renklerde olan anaerobiklerin % 100 donma ve kuruma süreçleri sarı, bronz gibi metallerde 1/4 ila 4 saat (ortamına göre), çelikte 4-12 saat, aluminyumda ise 12-48 saattir. En süratli kurumayı dış aralıklarında yapar. Isı dayanımı 150°C'dir. 

 

Almanyadan ithal ettiğimiz MYWAY Anaerobik ürünlerimiz zehir veya sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Uzun yıllardan beri gözlenen kullanımlarda hiçbir zararlı etki veya yan tesir gözlenmemiştir. 

Su, deniz suyu, natürel ve sentetik yağlar, motor yakıtları, organik solventler ve trikloretilen gibi solventlere yüksek düzeyde dayanıklıdır. Anaerobikler genel olarak dielektrik özellik taşırlar; mm/250 V. 

Bazı anaerobikler gevşemezliğin yanısıra, contalama, sızdırmazlık özelligi tasır, 0.25 mm.ye kadar olan boşlukları doldurur, kılcal çatlaklara da nüfuz ederek çatlakları doldurup, sürekli sızdırmazlık sağlar.


Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No: 46/B  (Yedpa Bulvarı)     Ataşehir / İSTANBUL

Tel: +90 216 471 09 91 - 471 09 92  Faks : +90 216 471 09 93

info@pratikkimya.com