Prof Chem Kimyasal Dübel / Myway Kimyasal Dübel Tabancası / Myway Anaerobic Yapıştırıcılar / Myway El Temizleme Kremleri / PRATİK KİMYA.....40+ KORUYUCU YAĞLAYICI:


40+ koruyucu yağlayıcı ürünümüz, uygulanan yüzey üzerinde kayganlaştırıcı ve koruyucu bir yüzey oluşturup paslanmaya karşı önlem için kullanılır. Hafif pas üzerinde de ekstra etkisi vardır.

Rakiplerine nazaran solvent miktarı daha az, yağlama özelliği veren aktif madde özelliği daha fazladır. Bundan dolayı daha odaksal spreyleyebilmekte ve temas etmesi zor olan iç kısımları daha rahat yağlamakta ve korumaktadır. Püskürtmeden sonra yağ oranının fazla olmasından dolayı yüzeye yayılma daha hızlıdır. İçerdiği, aşınmaya karşı direnç gösteren katkı maddesi sayesinde çalışan aksamları aşınmaya karşı rakiplerine göre daha fazla korumaktadır.

 

 

    *Otomotiv sektöründe,

    *Ofis ekipmanları ve ev takımlarında

    *Baskı, tekstil, dikiş ve döşemecilikte

    *Tersane, rıhtım ve limanlarda

    *Savunma sanayinde

    *Taşımacılık ve forklift araçlarında,

 

ve bir çok alanda güvenle kullanılır.

 

KULLANIM   ALANLARI

404   40+,  korrozyona karşı koruyan, suyun yerini alan, yağlayan, açık yüzeylerde pası gideren komple bir bakım işlemi yapar. Spray, sürme, içine daldırma gibi basit bir uygulama varolan pasın yayılmasını önler, oluşaak aşınmalara karşı sürekli koruma sağlar ve ortamdaki nemin  atılmasını sağlar.

Otomotiv, kalıplama, ofis  ekipmanları, ev takımları, marina, ziraat, mühendislik, Forklift Araçları, Taşımacılık, Baskı, tekstil, Dikiş ve döşemecilik, Bahçe ekipmanları, Oyuncak üretimi, inşaat, taşocağı, Şebeke hatlarında, kağıt üretimi, Havacılık, Savunma, Uzay gemileri yapımında, tersaneler, rıhtım ve limanlar.

404   40+  bütün mekanik ve elektrik ekipmanlarında kullanım için idealdir. Bir nüfuz edici olarak somun, civata ve rulmanları çabuk kavrayacaktır. Suyun yerini alma konusundaki güçlü etkisi  40+ yı ateşleme sistemleri ve diğer elektrik ekipmanları için ideal buğu önleyici yapar.

404  Koruyucu ve yağlayıcının film iletkenliği yoktur ve işlevselliğini sıfırın altındaki sıcaklıklarda bile korur. O, boya ve plastikleri etkilemez, ve alüminyum dahil metaller üzerinde kalıcı etkiye sahiptir. Yeni işlenmiş yüzeyler parma izine dayanıklı olurlar ve temiz ve parlak kalırlar. Hatta yüksek korrozif şartlarda olsalar bile.

Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No: 46/B  (Yedpa Bulvarı)     Ataşehir / İSTANBUL

Tel: +90 216 471 09 91 - 471 09 92  Faks : +90 216 471 09 93

info@pratikkimya.com