Pratik Kimya İş Güvenliği Malzemeleri, Kulak Tıkaçları, Eldivenler, Yüz Koruyucuları, İş Ayakkabıları, Toz ve Zerrecik Koruyucuları, Elektrikten Koruyucular


Göz Koruyucular

Hafif, modern tasarımlı iyi görüş sahasına sahip ve rahat oturumlu gözlüktür. Çerceve kolları 5 değişik hareketli ve baskısız yüze oturumludur. 


Lens ve çerçeve çarpma etkilerine karşı güçlü plastik malzemeden yapılmış olup UV ışınlarına karşı tam koruma sağlayan bir gözlüktür. 


Lensin dışı çizilmez kaplama, içi ise buğu yapmaz özelliktedir.Lensler kolayca değiştirilebilen,  kimyasala karşı dayanımı olan ve kolay temizlenebilen özelliktedir.  Gözlüğün köşe lensi buzludur. Bu da göz kamaştırıcı ışınları önler. Çok kullanışlı bir gözlüktür. 


CE EN 166 Sertifikasına sahiptir.Uvex 9301-714 ULTRAVISION Gözlük

Tam kapalı nefes alabilir güvenlik gözlüğüdür. Konforlu, ergonomik tasarımı ile 180° ’den fazla görüş açısı sağlayan tek parça lense sahiptir. 


Yumuşak yüz ve burun yastıkları vardır. Bu yastıklar baskı yapmadan uygun oturum sağlar ve hava geçirmez.


Olağanüstü giyim rahatlığı, eşsiz tasarımı, köşeden ve tamamı ayarlanır baş bandı ile tamamen kullanıcının konforu için tasarlanmıştır. 


Buğu yapmaz ve çizilmez lenslidir. Lensi kolayca değişir. UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. 


Kimyasal, buhar, asit çalışmalarında rahatça kullanılır.


Uvex 9160-265 I-VO Gözlük

İkili parça teknolojisi sayesinde iki farklı yapıdaki (sert/yumuşak) malzemeden üretilmiş mükemmel konfor sağlayan güvenlik gözlüğüdür.


Konfor için kulak, alın ve burun alanlarında duyarlı kuşak denilen pedler yapılmıştır. Düz şakak kol tasarımı yerine başı arkasına saran kol tasarımı ile ikili küre şeklindeki lensleri mükemmel görüş alanı sağlar.


Lens eğimi ve kol uzunluk ayarlanabilir özelliktedir. Uv ışınlarına karşı maksimum koruma ve en yüksek optik lens kalitesi Class1´e sahip CE onaylı ve EN 166 1F normlu bir gözlüktür. Lensleri polikarbonat malzemeden olup supravision özelliği ile dıştan çizilmeye dayanıklı, içten buğulanmaz özelliktedir.
Pratik Kimya End. Malz. San. Tic. Ltd. Şti.


Ferhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No: 46/B  (Yedpa Bulvarı)     Ataşehir / İSTANBUL

Tel: +90 216 471 09 91 - 471 09 92  Faks : +90 216 471 09 93

info@pratikkimya.com

 

 

Bu site Gemici tarafından hazırlanıp sunulmuştur.