Prof Chem Kimyasal Dübel / Myway Kimyasal Dübel Tabancası / Myway Anaerobic Yapıştırıcılar / Myway El Temizleme Kremleri / PRATİK KİMYA.....


MY 42

HİDROLİK PNOMATİK SIZDIRMAZLIK

FAST HIGH STRENGHT SEALANT


Düşük vizkoziteli sızdırmazlık elemanıdır.

Kolay uygulanabilen ve çapı 50 mm'ye kadar olan hidrolik ve pnömatik fittingslerde, servo mekanizmalarda kullanılan anaerobik üründür.

Tam kuruduğunda büzüşme yapmaz.

Yüksek basınca (700 bar) dayanır.


Vibrasyon, solventlere, 150 C'ye kadar ısıya, neme ve korozyona mükemmel uyum gösterir.


KULLANMA TALİMATI:

Lütfen kullanmadan önce güvenlik talimatlarını okuyunuz. Monte edilecek parçalar temiz ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Monte edilecek parçalara yeterli miktarda sürün. Her iki yüzeye uygulayarak parçaları birbirine monte ediniz. Kürleşme tamamlanıncaya kadar parçaların ayrılmamasına özen gösterin.

 

UYARI: 

Gözlere ve cilde temas ettirmeyiniz. Solunum yollarından uzak tutun, tahrişe sebep olabilir. Göze temas halinde bol su ile yıkayın sağlık kuruluşuna başvurun. Eldiven ile kullanın. Çocukların ulaşamıyacağı yerde saklayınız.

 

 

DIRECTIONS: 

Consult material safety and technical data sheet befor use. Clean and degrease the parts. Apply enough product to fiil joint and shut the parts. Wait necessary curing time. Don’t reposition the parts after assembly.

 

COUTION: 

irritating to eyes, respyratory system and skin. May cause sensitization by skin contact. Avoid contact qith skin. In case of contact qith eyes, rinse immediately with plenty of water and seek medical advice. Qear suitable gloves. Keep out of the reach of chidren.

 

CONTAINS:

Hydroxyethyl/Hydroxypropyl MethacrylateFerhatpaşa Mah. Üsküdar Cad. No: 46/B  (Yedpa Bulvarı)     Ataşehir / İSTANBUL

Tel: +90 216 471 09 91 - 471 09 92  Faks : +90 216 471 09 93

info@pratikkimya.com